Doświadcz innowacji, której nie widziałeś do tej pory!

Jest nam niezwykle miło zakomunikować, że Mocna Ekipa rozpoczęła współpracę z Delikatesami Organic!
Razem stworzymy coś, czego do tej pory jeszcze nie było…
Będziemy łączyć, integrować i przede wszystkim zapewniać dobrą zabawę!

Zapraszamy Państwa na rodzinny wyjazd do Kampinoskiego Parku Narodowego, gdzie spędzając czas na łonie przyrody, przejdziemy ścieżką dydaktyczną „Skrajem Puszczy”. W czasie tego dnia czeka ją nas także warsztaty decoupage, gra terenowa, spacer historyczno-przyrodniczy. W trakcie dnia zjemy także zupę z gara oraz na zakończenie wyjazdu spotkamy się przy wspólnym ognisku. Trasa do przejścia 10 km

Jeżeli lubisz piesze wycieczki, interesujesz się archeologią, a do tego posiadasz wygodne buty, spodoba Ci się poniższa propozycja.

Wycieczkę zaczniemy od zwiedzania Leszna. Poznamy je bliżej dzięki specjalnie przygotowanej grze questingowej. Po zakończeniu gry wyruszymy na szlak prowadzący przez rozległe, tworzące wyjątkowy krajobraz łąki. Na trasie odnajdziemy największe jezioro Puszczy Kampinoskiej. Dotrzemy także do miejsca, w którym niegdyś odnaleziono słynny Puchar z Zaborowa – starożytny relikt, unikatowy na skalę europejską. Poznamy historię badań archeologicznych prowadzonych na terenie kompleksu osadniczego w Zaborowie. Naszą 22-kilometrową trasę zakończymy właśnie w Zaborowie.                                                                     

Relaks pod palmami w środku zimy i to bez konieczności spędzania kilku godzin w samolocie? Tak, to możliwe! Razem z nami daj się porwać mocy wrażeń oferowanych przez Park Wodny „Suntago”. Poczuj się jak na egzotycznych wakacjach w otoczeniu 700 palm, 32 zjeżdżalni i 18 basenów. Naładuj baterie w trakcie aktywnego wypoczynku w „Suntago”!