Ładujemy akumulatory...
„Suntago” Park of Poland

Dla kogo?
Zapraszamy każdego chętnego na wyjazd.

 

Park wodny „Suntago” to idealne połączenie rozrywki i relaksu. Ciepło i klimat egzotycznych wakacji zapewni ponad 700 palm, 32 zjeżdżalnie i aż 18 basenów. Wyciszenie w tropikalnym klimacie i mnóstwo wodnych atrakcji idealnie nadaje się do odpoczynku o każdej porze roku. Jednodniowy wypad pozwala na regenerację i  zabawę. 

Kompleksowo zapewniamy ubezpieczenie, transport, obiad w trakcie dnia oraz opiekę koordynatora wyjazd

                                                                           

26.06.2022
13.07.2022

Dziecko od 0 do 3 lat - 75 zł (strefa Jamango)
Do 16 roku życia – 205 zł (strefa Jamango)
Od 16 roku życia - 240 zł (wszystkie trzy strefy)
Cena za 1 osobę

Uwaga!

Wyjazd dojdzie do skutku przy minimalnej grupie 30 uczestników.

PROGRAM:

 

Spotykamy się o godz. 8.00 na parkingu przy dworcu gdańskim w Warszawie, o godz. 08.15. odjeżdżamy do Wręczy, w której znajduje się „Suntago” Park of Poland.  

Po dojechaniu około godziny 9.00 rejestrujemy się w kasie oraz przechodzimy do szatni. Koordynator pomoże państwu w zapoznaniu się ze strefami i zasadami parku wodnego.

Teren Park of Poland – Suntago Wodny Świat podzielony został na 3 strefy.

Jamango — wodna jungla to strefa dla poszukiwaczy adrenaliny, gdzie znajdują się 32 różne zjeżdżalnie, które zapewniają wiele emocji i niezapomnianych wrażeń (wszystkie zjeżdżalnie dostępne są dla dzieci mierzących powyżej 1,2m). W tej części można skorzystać z rzeki przygód, basenu dla dzieci (brodzik), wodnego placu zabaw, basenu z falą oraz rwącej rzeki.

Strefa Relax — dostępna jest od 16 roku życia. Do dyspozycji są atrakcje takie jak: basen termalny (wewnętrzny i zewnętrzny), basen siarkowy, basenowe morze martwe, łaźnia parowa oraz łóżka do masażu.

Saunaria to strefa, gdzie do dyspozycji korzystających są m.in.: łaźnia turecka, grota solna, sauna akwarium, koreańska sala wypoczynku, rajska plaża. Przypominamy, że strefa ta jest strefą beztekstylną, dlatego należy zabrać ze sobą drugi ręcznik. Przed wejściem na sauny zdejmujemy kostium kąpielowy i zawijamy się w niego. W saunie suchej siedzimy lub leżymy całym ciałem na ręczniku tak,  aby żadna część ciała nie dotykała bezpośrednio drewna: także stopy, dłonie czy głowa. Kostiumy kąpielowe zostawiamy na półeczkach w przebieralni lub pod prysznicami.

W połowie naszych odwiedzin w „Suntago” o godzinie 13.00 zjemy wspólny obiad w restauracji Poleczka. Będzie to zupa pomidorowa z makaronem, panierowany filet z kurczaka z ziemniakami oraz napój.

O godzinie 18.45 będziemy wychodzili z terenu naszej zabawy tak, aby wyjść z Park of Poland o godzinie 19.00,

Planowany powrót do Warszawy jest na godzinę 20.3

PLAN WYJAZDU:

8.00 – Zbiórka na parkingu przy Dworcu Gdańskim w Warszawie.
8.15 – Wyjazd do Park of Poland we Wręczy.

09.00– Rejestracja w kasie, przejście do szatni.

13.00 – Obiad w restauracji Poleczka (zupa pomidorowa z makaronem, panierowany filet z kurczaka z ziemniakami oraz napój do wyboru),

18.45 – Przygotowujemy się do wyjścia z parku wodnego,
19.00 – Wyjście z parku wodnego powrót do Warszawy,

20.00 – Zakończenie wycieczki.

TRANSPORT:

Przejazd autokarem 50-osobowym na trasie:

Warszawa – „Suntago” Park of Poland – Warszawa.

CO ZABRAĆ:

· strój kąpielowy i klapki kąpielowe, szlafrok,

· drugi ręcznik wystarczająco duży, aby podłożyć go pod całe ciało w tym, także przestrzeń pod stopami (dla osób wybierających się na strefę saun, która jest bez tekstylna),

· środki myjące,

· pieniądze na dodatkowe wydatki.

CENA UWZGLĘDNIA:

·         transport autokarem w obie strony,

·         opieka koordynatora,

·          wejście na odpowiednie sektory parku wodnego,

·         ubezpieczenie NNW (10.000 zł),

·         posiłek podczas wycieczki (zupa pomidorowa z makaronem, panierowany filet z kurczaka z ziemniakami oraz napój do wyboru).